Презентуємо вам каталог власного бренду насіння гібридів силосної та зернової кукурудзи — LEGEND. Він вийшов на ринок в результаті успішної п’ятирічної співпраці LNZ Group та Bayer (Monsanto).

У новому каталозі зібрані три гібриди: перевірений часом зерновий ДК 315, подвійного призначення Insuffle (Інсафл) та силосний Drivia (Дрівіа).

Гібрид ДК 315 українські агровиробники обирають уже протягом багатьох років. Він середньоранній, із зубовидним типом зерна, дуже стійкий. Має хороші показники на всіх типах ґрунту як у посушливих умовах, так і в умовах достатнього зрошення. У рослини швидка вологовіддача та низька початкова енергія росту. ДК 315 є середньостійким до стеблового вилягання. Гібрид має ФАО 310. Має середню стійкість до гнилей і фузаріозу, стійкий до сажки та гельмінтоспоріозу.

Наступний — силосний гібрид Insuffle. Він має ФАО 260. Це ранній зубовидний гібрид, що має швидку вологовіддачу. Середньовисокий, з високим розміщенням качана. Однією з особливостей рослини є раннє цвітіння. Стійкий до стеблового вилягання. Має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозу і фузаріозу, стійкий до сажки.

Третій гібрид, вартий уваги, — Drivia, який можна використовувати і на зерно, і на силос. Це ранній гібрид із добре розвиненою кореневою системою. Характеризується хорошою перетравністю. ФАО цього гібрида — 240. Рослина стійка до стеблового вилягання. Середньостійкий до гнилей, стійкий до сажки. Має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозу та фузаріозу.

Ми пильно контролюємо виробництво всіх зазначених гібридів і тестуємо на власних полях. Це є запорукою незмінної якості продукції нового бренду LEGEND!

Більше дізнатися про продукцію LEGEND ви можете у новому каталозі. Гортайте, цікавтеся!