UNIVERSEED об’єднує найкращий світовий досвід з місцевими знаннями. Ми вибираємо кращу генетику з Канади та США і досліджуємо її через суворий процес перевірки та відбору на місцях в Україні. Ця унікальна програма дозволяє розповсюджувати всесвітньо відому генетику на українських землях.

Раді представити вам високопродуктивні зернові гібриди та вперше на українському ринку силосні гібриди Leafy та Leafy-Floury типу. Ці гібриди пройшли перевірку на відповідність суворим вимогам відносно агротехнологічних характеристик для молочного та м’ясного тваринництва. Зараз такі гібриди вважаються окремим типом кукурудзи. Серед їхніх переваг – бездоганний баланс між ефективною клітковиною та засвоюваною масою, якісний крохмаль, що краще розщеплюється в рубці, й унікальні агрономічні властивості, що високо цінуються в молочній промисловості, як-от висока загальна врожайність і тривалі періоди жнив.

LNZ Group надійний, ексклюзивний партнер UNIVERSEED в Україні. Ми переконані, що ексклюзивні гібриди UNIVERSEEDS – новий крок в розвитку насіннєвої галузі в Україні


Генетика та досвід

Генетика та досвід канадських фермерів від North American Plant Genetic.

Бездоганна репутація

Налагоджена логістика та репутація, власний насіннєвий завод.

Синергія бізнесів

Синергія бізнесів двох країн стала запорукою створення нового бренду.