Участь ЛНЗ Груп у бізнес-асоціаціях

Участь ЛНЗ Груп у бізнес-асоціаціях фото 1 LNZ Group

Європейська Бізнес Асоціація (European Business Association — EBA) була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу EBA стала найбільшою бізнес-асоціацію в нашій країні.

23 вересня 2019 року група компаній LNZ Group стала членом Асоціації.

Членство у EBA дає компаніям можливості спільними зусиллями вирішувати важливі для інвестиційного клімату України питання та покращувати його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.


Участь ЛНЗ Груп у бізнес-асоціаціях фото 2 LNZ Group

UCAB («Український клуб аграрного бізнесу» — УКАБ) є асоціацією, що об’єднує понад 100 провідних агропромислових компаній України, що сприяють розвитку агробізнесу нашої країни. За 11 років свого існування UCAB зайняв одну з перших позицій на українському ринку. Членство в UCAB дає компаніям-учасникам чимало переваг: від необхідного набору інформації та знань до підтримки у вирішенні багатьох прикладних питань.

LNZ Group є надійним партнером в Асоціації UCAB.


Участь ЛНЗ Груп у бізнес-асоціаціях фото 3 LNZ Group

Насіннєва асоціація України (НАУ) — це професійна організація, створена з ініціативи насіннєвих підприємств як самостійна недержавна інституція. Її головною метою є захист інтересів членів асоціації та впровадження світових стандартів розвитку насіннєвої галузі.

Членство у Насіннєвій асоціації України має чимало переваг, серед яких обмін досвідом із іншими представниками галузі; обговорення тенденцій на світовому й українському ринках і нововведень у законодавстві; колективні ініціативи та обговорення важливих питань із органами влади; участь у дослідженнях ринку насіння; налагодження нових бізнес-контактів.

Вступ до НАУ є значним досягненням для LNZ Group. Адже бути членом асоціації означає мати підтримку від колег і партнерів, захищати спільні інтереси і надавати допомогу новим гравцям на ринку.

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta