Про компанію ЛНЗ Груп

LNZ Group — український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві і зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу.

Компанія розвиває агровиробництво, насінництво та дистриб’юцію. Обробляє 83 тис. га землі та має більше 3 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входять 33 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, 2 елеватори в Черкаській та Сумській областях, 5 логістичних центрів та власний митний склад.

Агрохолдинг LNZ є багаторічним партнером у наданні послуг з вирощування насіння різних культур для провідних світових компаній-селекціонерів: Bayer (DEKALB), Syngenta, Limagrain та інших, а також офіційним дистриб'ютором німецької компанії Bayer в Україні.

DEFENDA

У листопаді 2018 року група компаній LNZ вивела на український ринок новий бренд генеричних засобів захисту рослин DEFENDA, до лінійки якого увійшли 46 препаратів (23 гербіциди, 6 фунгіцидів, 6 інсектицидів, 7 протруйників, а також регулятор росту, прилипачі та десикант).

UNIVERSEED

Весною 2019 року LNZ Group презентувала бренд зернових та силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED, створений спільно з канадською компанією NAPG. До складу UNIVERSEED увійшли високопродуктивні зернові гібриди кукурудзи та унікальні в Україні силосні гібриди Leafy та Floury Leafy типу. Кожен з гібридів було обрано серед 1,5 тисячі зразків, що протягом 5-ти років проходили випробування на полях компанії та максимально адаптувалися до українських ґрунтів та кліматичних умов. Наразі в портфель бренду UNIVERSEED входять 13 гібридів: 5 силосних і 8 зернових.

LEGEND

У 2019 році LNZ Group заявила про вихід на український ринок нового бренду насіння силосних і зернових гібридів кукурудзи у форматі власної торгової марки (private label) — Legend seed. Згідно з договором ліцензії їх віддала в ексклюзивну дистриб'юцію LNZ Group компанія Bayer (Monsanto).

До портфоліо бренду ввійшли три перевірених гібриди: ДК 315, Інсафл та Дрівіа.

Варто зазначити, що бренд Legend seed є результатом п’ятирічної співпраці цих двох компаній. LNZ Group є найбільшим дистриб’ютором насіння кукурудзи від Bayer (Monsanto) та вже 4 роки має ексклюзивні права на продаж гібриду ДК 315 ФАО 310.

Про компанію ЛНЗ Груп фото 1 LNZ GroupПро компанію ЛНЗ Груп фото 2 LNZ GroupПартнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • UNIVERSEED
  • DEFENDA
  • BAYER
  • BASF
  • LG
  • SesVanderhave
  • Syngenta
  • Monsanto