Про компанію ЛНЗ Груп

LNZ Group — український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві і зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу.

Компанія розвиває агровиробництво, насінництво та дистриб’юцію. Обробляє понад 90 тис. га землі та має понад 3,5 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входять понад 85 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, 2 елеватори в Черкаській та Сумській областях, 10 логістичних центрів та власний митний склад.

Агрохолдинг LNZ є багаторічним партнером у наданні послуг з вирощування насіння різних культур для провідних світових компаній-селекціонерів: Syngenta, Limagrain та інших, а також офіційним дистрибʼютором німецької компанії Bayer в Україні.

Про компанію ЛНЗ Груп фото 1 LNZ Group

DEFENDA

У листопаді 2018 року група компаній LNZ вивела на український ринок новий бренд генеричних засобів захисту рослин DEFENDA – бренд, який представляє нове покоління генеричних засобів, одних з найкращих на ринку України. Технології захисту культур від DEFENDA - це економічне та ефективне рішення для захисту ваших культур! До лінійки бренду входять 80 препаратів, які відповідають сучасним стандартам та доступні за вигідними цінами.

UNIVERSEED

Навесні 2019 року LNZ Group презентувала бренд зернових та силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED, створений спільно з канадською компанією NAPG. До складу UNIVERSEED увійшли високопродуктивні зернові гібриди кукурудзи та унікальні в Україні силосні гібриди Leafy та Floury Leafy типу. Кожен з гібридів було обрано серед 1,5 тисячі зразків, що протягом 5-ти років проходили випробування на полях компанії та максимально адаптувалися до українських ґрунтів та кліматичних умов. Наразі в портфель бренду UNIVERSEED входять 13 гібридів: 6 силосних і 9 зернових.

LNZ Web

LNZ web — це інноваційна онлайн-платформа, завдяки якій можна придбати посівний матеріал, засоби захисту рослин та добрива.

Ресурс простий у користуванні і дуже зручний, адже до кожної позиції долучена детальна характеристика і надані поради щодо використання препаратів. Крім того, вся продукція сертифікована, а посівні матеріали вже перевірені на полях LNZ Group.

Однією з переваг LNZ web є можливість обрати спосіб оплати та доставки: у відділенні «Нової пошти», адресну доставку «Новою Поштою» або самовивіз зі складів LNZ Group. Замовлення ви отримаєте протягом 1-2 днів.

Місія LNZ web — надати можливість середнім і малим фермерам отримати продукцію міжнародно визнаних брендів за такою ж ціною, як і для великих агропідприємств без посередників, а також стати надійним прогресивним помічником сучасних аграріїв.

LEGEND

Це private label (власний бренд) компанії LNZ Group, яка бере на себе розробку та контроль над виробництвом і якістю продукту. Ми пильно контролюємо виробництво всіх сортів і тестуємо на власних полях. Це є запорукою незмінної якості продукції бренду Legend.

Сорти озимої пшениці, які увійшли до каталогу - створені для того, щоб забезпечити Вам високі врожаї. Вони мають відмінні характеристики: стійкість до погодних умов та хвороб, що дозволяє досягати високої якості у вирощуванні цих культур.

Про компанію ЛНЗ Груп фото 2 LNZ GroupПро компанію ЛНЗ Груп фото 3 LNZ Group

Про компанію ЛНЗ Груп фото 4 LNZ GroupПартнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta