Про компанію ЛНЗ Груп

LNZ Group — український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві і зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу.

Компанія розвиває агровиробництво, насінництво та дистриб’юцію. Обробляє 83 тис. га землі та має понад 3 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входять 47 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, 2 елеватори в Черкаській та Сумській областях, 5 логістичних центрів та власний митний склад.

Агрохолдинг LNZ є багаторічним партнером у наданні послуг з вирощування насіння різних культур для провідних світових компаній-селекціонерів: Bayer (DEKALB), Syngenta, Limagrain та інших, а також офіційним дистриб'ютором німецької компанії Bayer в Україні.

DEFENDA

У листопаді 2018 року група компаній LNZ вивела на український ринок новий бренд генеричних засобів захисту рослин DEFENDA, до лінійки якого входять 71 препарат (28 гербіцидів, 12 фунгіцидів, 14 інсектицидів, 9 протруйників, 2 регулятори росту, 2 прилипачі та 4 десикантів).

UNIVERSEED

Весною 2019 року LNZ Group презентувала бренд зернових та силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED, створений спільно з канадською компанією NAPG. До складу UNIVERSEED увійшли високопродуктивні зернові гібриди кукурудзи та унікальні в Україні силосні гібриди Leafy та Floury Leafy типу. Кожен з гібридів було обрано серед 1,5 тисячі зразків, що протягом 5-ти років проходили випробування на полях компанії та максимально адаптувалися до українських ґрунтів та кліматичних умов. Наразі в портфель бренду UNIVERSEED входять 13 гібридів: 6 силосних і 9 зернових.

LNZ Web

LNZ web — це інноваційна онлайн-платформа, завдяки якій можна придбати посівний матеріал, засоби захисту рослин та добрива.

Ресурс простий у користуванні і дуже зручний, адже до кожної позиції долучена детальна характеристика і надані поради щодо використання препаратів. Крім того, вся продукція сертифікована, а посівні матеріали вже перевірені на полях LNZ Group.

Однією з переваг LNZ web є можливість обрати спосіб оплати та доставки: у відділенні «Нової пошти», адресну доставку «Новою Поштою» або самовивіз зі складів LNZ Group. Замовлення ви отримаєте протягом 1-2 днів.

Місія LNZ web — надати можливість середнім і малим фермерам отримати продукцію міжнародно визнаних брендів за такою ж ціною, як і для великих агропідприємств без посередників, а також стати надійним прогресивним помічником сучасних аграріїв.

LEGEND

це private label (власний бренд) компанії LNZ Group, яка бере на себе розробку та контроль над виробництвом і якістю продукту. Ми пильно контролюємо виробництво всіх гібридів і тестуємо на власних полях. Це є запорукою незмінної якості продукції бренду Legend. В ексклюзивне використання LNZ Group увійшли декілька перевірених часом та досвідом гібридів кукурудзи та соняшнику, які виходять під брендом Legend.

До портфоліо бренду ввійшли три перевірених гібриди: ДК 315, СИ ЧРОНОС, НК ТЕРМО

Про компанію ЛНЗ Груп фото 1 LNZ GroupПро компанію ЛНЗ Груп фото 2 LNZ GroupПартнери LNZ Group

 • LNZ Web
 • Tevitta
 • DEFENDA
 • UNIVERSEED
 • Strube
 • BAYER
 • BASF
 • LG
 • SesVanderhave
 • Syngenta
 • Monsanto