Засоби захисту рослин

Для вашої зручності ми зібрали всі каталоги за 2019 рік, які презентували наші партнери.

У поданих каталогах міститься найактуальніша інформація про засоби захисту рослин.

Цікавтеся, порівнюйте й обрайте для себе найкраще!

Дякуємо нашим партнерам за надану інформацію.


За детальньою інформацією звертайтеся до представників.

Засоби захисту рослин фото 1 LNZ Group
Засоби захисту рослин фото 2 LNZ Group
Засоби захисту рослин фото 3 LNZ Group

Сучасне вирощування сільськогосподарських культур вимагає постійної боротьби з хворобами, бур'янами та шкідниками культурних рослин, незалежно від площі земельної ділянки. Для цього використовують хімічні, механічні, агротехнічні та біологічні методи захисту рослин, причому найкращий результат досягається при їхньому раціональному поєднанні. В даний час при вирощуванні сільськогосподарських культур широко застосовуються різні засоби для захисту рослин.

Відомо, що засоби захисту рослин є важливою категорією продукції, активно застосовуються як великими аграрними холдингами та фермерськими господарствами, а й дачниками та селянами з невеличкими ділянками. Їх завдання полягає в захисті сільськогосподарських культур від негативної дії різного плану та шкідників. Залежно від об'єкта впливу, дані препарати підрозділяються на ряд різновидів – гербіциди, фунгіциди. Однак далеко не всі типи однаково широко використовуються на сьогодні в Україні. Тому перш ніж купити засоби захисту рослин, ознайомтесь з наявною інформацією, чи зв’язуйтесь з нашими консультантами!

Різновиди засобів захисту рослин

Завдяки створенню нової галузі – агрохімії, з'явилася можливість не тільки покращувати живлення рослин, але й впливати (за допомогою регуляторів росту) на їх розвиток, а також захищати їх від хвороби (за допомогою протруйників насіння, фунгіцидів і бактерицидів), комах, кліщів, нематод і ін. шкідників.

Хімічний спосіб боротьби зі шкідниками визнано найдієвішим. Його перевага у високій біологічній та економічній ефективності. Відповідаючи запитам хліборобів, сучасна хімічна промисловість надає широкий асортимент препаратів для захисту сільськогосподарських рослин. Випускаються препарати надійні, та максимально швидко позбавляються зростаючої популяції шкідників. Хімічні препарати зручні тим, що мають довгий термін зберігання і низьку норму витрати препаратів, а фінансові витрати на придбання та застосування хімічних препаратів швидко окупаються, приносячи високу врожайність аграрних культур. Ціна на засоби захисту рослин такого типу доступна кожному, тому дачники й селяни теж можуть їх використовувати.

Залежно від об'єкта впливу пестициди поділяють на:

 • Гербіциди.
 • Фунгіциди.
 • Інсектициди.
 • Десіконти.
 • Зооциди.
 • Бактерициди.
 • Нематоциди.

Попри широке різноманіття захисних засобів, найбільш поширеним видом такої продукції в Україні залишаються гербіциди.

Органічні засоби захисту рослин

Біологічним захистом рослин прийнято вважати комплекс заходів, при якому використовуються корисні організми, що підвищують імунітет рослин й пригнічують шкідливі організми, внаслідок чого чисельність популяцій фітопатогенів і фітофагів скорочується настільки, що знижується до рівня економічної та санітарно-гігієнічної безпеки.

Мікроорганізми біологічних засобів захисту рослин знищують збудників хвороб, при цьому не завдаючи шкоди рослинам, тваринам, а також людям – що дуже важливо. Препарати дозволять ефективно боротись зі шкідливими грибками, частково з бактеріями, інфікують деякі види комах, котрі заважають розвитку рослини. Інструментарій захисників поповнився мікробіологічними препаратами з живими бактеріями, що зв'язують азот навколишнього повітря в доступній для рослин формі, не засмічують врожай та ґрунт неорганічними нітритами й нітратами. Також є препарати, що прискорюють процеси розкладання органічних залишків і компостування. Приємним побічним ефектом використання біологічних препаратів стала позитивна дія на природу. Таке можливо, завдяки тому, що у препараті містяться живі мікроорганізми, які приживаються в землі й підсилюють обмін речовин в ній, вступаючи в контакт з корінням рослин, та покращують таким чином врожайність.

Існує три головні напрями біологічного захисту:

Перше – заселення ґрунту корисними мікроорганізмами, які будуть боротись зі шкідливими інфекціями та вірусами. Поширені препарати цього напрямку: Фітоспорін, Тріхофлор, Біофунгіцид.

Друге – обприскування рослин у вегетаційний період біопрепаратами. Часто для цієї мети використовують Триходермін або Біоларвіцид.

Третій – залучення так званих корисних комах.

Партнери LNZ Group

 • LNZ Web
 • UNIVERSEED
 • DEFENDA
 • BAYER
 • BASF
 • LG
 • SesVanderhave
 • Syngenta
 • Monsanto