LNZ web — це інноваційна онлайн-платформа, завдяки якій можна придбати посівний матеріал, засоби захисту рослин та добрива.

Ресурс простий у користуванні і дуже зручний, адже до кожної позиції долучена детальна характеристика і надані поради щодо використання препаратів. Крім того, вся продукція сертифікована, а посівні матеріали вже перевірені на полях LNZ Group.

Однією з переваг LNZ web є можливість обрати спосіб оплати та доставки: у відділенні «Нової пошти», адресну доставку «Новою Поштою» або самовивіз зі складів LNZ Group. Замовлення ви отримаєте протягом 1-2 днів.

На LNZ web доступні додаткові функції. Ви можете скористатися детальним агрономічним прогнозом погоди на 7 днів із рекомендаціями щодо часу посіву та обробки рослин. Також є можливість дізнатися актуальні ціни на елеваторах та курс валют.

Місія LNZ web — надати можливість середнім і малим фермерам отримати продукцію міжнародно визнаних брендів за такою ж ціною, як і для великих агропідприємств без посередників, а також стати надійним прогресивним помічником сучасних аграріїв.


Перевірена агропродукція найкращих світових брендів

Можливість швидко замовити необхідний продукт онлайн

Швидка доставка