Гібриди LEGEND

Гібриди LEGEND фото 1 LNZ Group

Гібриди LEGEND фото 2 LNZ GroupГібриди LEGEND фото 3 LNZ Group

LNZ Group та Bayer (Monsanto) співпрацюють уже понад 5 років. Результатом плідної спільної роботи став вихід на ринок нового бренду насіння гібридів кукурудзи — LEGEND. Згідно з договором ліцензії, Bayer (Monsanto) віддала в ексклюзивну дистриб'юцію LNZ Group 3 легендарних, перевірених часом та досвідом, зернові гібриди: ДК 315, Інсафл та Дрівіа. Таким чином співпраця компаній перейшла у формат власної торгової марки (private label).
Відтепер LNZ Group має ексклюзивне право на використання цих гібридів під брендом LEGEND, а також контроль над виробництвом і якістю продукції.Гібриди LEGEND

Гібриди LEGEND фото 4 LNZ Group

Гібрид DRIVIA є раннім і має ФАО 260-290. Вологовіддача швидка, ремонтантність середня. Має середню початкову енергію росту. Стійкий до стеблового вилягання. Тип зерна — зубовидний.

При фізіологічній стиглості у гібрида хороша виповненість качана. Кількість зерен у ряді — 30-34, а кількість рядів у качані близько 14.

Зерновий гібрид є середньостійким до гнилей стебла, має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозів та фузаріозу. Стійкий до сажки.


Гібриди LEGEND фото 5 LNZ Group

ДK 315 — це середньостиглий зерновий гібрид, що має ФАО 310. Вологовіддача швидка, ремонтантність середня. Гібрид має низьку початкову енергію росту та має середню стійкійсть до стеблового вилягання.

Тип зерна DK 315 зубовидний, маса тисячі насінин — 320 г. Має хорошу виповненість качана при фізіологічній стиглості. Кількість зерен у ряді близько 27-28, а кількість рядів у качані — 14-16.

Гібрид є середньостійким до гнилей стебла, середньостійким\стійким до фузаріозу. Також має стійкість до гельмінтоспоріозу та сажки.


Гібриди LEGEND фото 6 LNZ Group

INSUFFLE — це зерновий гібрид із ФАО 240. Має середню вологовіддачу, ремонтантність та початкову енергію росту. Хороша стійкість до стеблового вилягання.

Хороша виповненість качана за фізіологічної стиглості. Середньостійкий до гнилей стебла, має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозу та фузаріозу. Стійкий до сажки.


Гібриди LEGEND фото 7 LNZ Group

MaxiPro — енергія, що дає прибуток

Преміальна технологія протруювання насіння MaxiPro — це новий підхід до захисту насіння. MaxiPro має потрійну дію, що розкриває максимальний потенціал майбутнього врожаю кукурудзи та захищає його від шкідників.

Високоефективні інсекто-фунгіцидні компоненти формують потужний захист від шкідників і хвороб у критичні моменти розвитку культури, а інноваційний біостимулятор забезпечує максимальну енергію на початкових етапах росту. Завдяки цьому в польових умовах формуються дружні та рівні сходи, які забезпечать хорошу якість майбутнього врожаю.

Переваги технології захисту MaxiPro:

 • підвищення польової схожості насіння;
 • забезпечення рівномірності сходів у стресових умовах;
 • розкриття максимального потенціалу енергії початкового росту;
 • контроль збудників таких хвороб як: Alternaria Ness., Aspergillus Mich., Botrytis Mich., Cladosporium Link., Fusarium Link., Mucor Mich., Penicillium Link., Pytium Pringsh., Rhizoctonia DC., Trichothecium Link.
 • сильний інсектицидний захист від основних шкідників на етапі сходів (дротяник, совка, личинка паросткової мухи, блішка, польовий хрущ, шведська мушка, цикадка).
Гібриди LEGEND фото 8 LNZ Group

Новітня препаративна форма дає можливість використовувати цільові властивості діючих речовин максимально ефективно.

Енергія початкового росту визначає здатність рослини формувати дружні та вирівняні сходи, що позитивно впливає на майбутній урожай.

Дізнайтеся більше про компоненти нашого протруйника у торгового представника у Вашому регіоні.

Партнери LNZ Group

 • LNZ Web
 • UNIVERSEED
 • DEFENDA
 • BAYER
 • BASF
 • LG
 • SesVanderhave
 • Syngenta
 • Monsanto