LNZ Group та Bayer (Monsanto) співпрацюють уже понад 5 років. Результатом плідної спільної роботи став вихід на ринок нового бренду насіння гібридів кукурудзи — LEGEND. Згідно з договором ліцензії, Bayer (Monsanto) віддала в ексклюзивну дистриб'юцію LNZ Group 3 легендарних, перевірених часом та досвідом, гібриди: ДК 315, Інсафл та Дрівіа. Таким чином співпраця компаній перейшла у формат власної торгової марки (private label).
Відтепер LNZ Group має ексклюзивне право на використання цих гібридів під брендом LEGEND, а також контроль над виробництвом і якістю продукції.


Гібриди LEGEND

Гібрид DRIVIA є раннім і має ФАО 260-290. Використання подвійного призначення. Вологовіддача швидка, ремонтантність середня. Має середню початкову енергію росту. Стійкий до стеблового вилягання. Тип зерна — зубовидний.

При фізіологічній стиглості у гібрида хороша виповненість качана. Кількість зерен у ряді — 30-34, а кількість рядів у качані близько 14.

Гібрид є середньостійким до гнилей стебла, має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозів та фузаріозу. Стійкий до сажки.


ДK 315 — це середньостиглий зерновий гібрид, що має ФАО 310. Вологовіддача швидка, ремонтантність середня. Гібрид має низьку початкову енергію росту та має середню стійкійсть до стеблового вилягання.

Тип зерна DK 315 зубовидний, маса тисячі насінин — 320 г. Має хорошу виповненість качана при фізіологічній стиглості. Кількість зерен у ряді близько 27-28, а кількість рядів у качані — 14-16.

Гібрид є середньостійким до гнилей стебла, середньостійким\стійким до фузаріозу. Також має стійкість до гельмінтоспоріозу та сажки.


INSUFFLE — це силосний гібрид із ФАО 240. Має середню вологовіддачу, ремонтантність та початкову енергію росту. Хороша стійкість до стеблового вилягання.

Хороша виповненість качана за фізіологічної стиглості. Середньостійкий до гнилей стебла, має хорошу стійкість до гельмінтоспоріозу та фузаріозу. Стійкий до сажки.