Сорти LEGEND

Сорти LEGEND фото 1 LNZ Group

Сорти LEGEND фото 2 LNZ GroupСорти LEGEND фото 3 LNZ Group

LEGEND — це private label (власний бренд) компанії LNZ Group, яка бере на себе розробку та контроль над виробництвом і якістю продукту. Ми пильно контролюємо виробництво всіх гібридів і тестуємо на власних полях. Це є запорукою незмінної якості продукції бренду LEGEND.

Сорти озимої пшениці, які увійшли до каталогу - створені для того, щоб забезпечити Вам високі врожаї. Вони мають відмінні характеристики: стійкість до погодних умов та хвороб, що дозволяє досягати високої якості у вирощуванні цих культур.Сорти озимої пшениці LEGEND

Сорти LEGEND фото 4 LNZ Group

ЛНЗ ГОЛДЕН ФІЛД

Середньорінній сорт м’якої озимої пшениці, що підходить для вирощування у степовій і лісостеповій зонах та на Поліссі. Має високу посухостійкість, що дозволяє вирощувати її на півдні України. Сорт має велику перевагу у стійкості до основних хвороб, особливо до фузаріозу.

Cередньоранній
Група стиглості
Пластичний
Технологія

Сорти LEGEND фото 5 LNZ Group

ЛНЗ ЛАЙТ

Високоврожайний сорт м’якої озимої пшениці з високою стійкістю до вилягання і осипання зерна, що підходить для вирощування у степовій і лісостеповій зонах та на Поліссі. Цей сорт характеризується добре розвиненою кореневою системою, що добре підходить для посушливих умов вирощування.

Cередньоранній
Група стиглості
Пластичний
Технологія

Сорти LEGEND фото 6 LNZ Group

ЛНЗ КВАЛІТІ

Середньоранній, остистий сорт м’якої озимої пшениці, з високою зимостійкістю та посухостійкістю. Має високий потенціал врожайності. Володіє підвищеною стійкістю до ураження фузаріозу колоса, борошнистою росою і бурою іржею.

Середньостиглий
Група стиглості
Інтенсивна
Технологія

Сорти LEGEND фото 7 LNZ Group

ЛНЗ ПРОТЕКТ

Середньоранній сорт м’якої озимої пшениці, що демонструє високий потенціал врожайності стресових умовах. Невибагливий до умов вирощування і попередників. Найкраще підходить для зони степу, лісостепу і полісся.

Середньостиглий
Група стиглості
Інтенсивна
Технологія

Сорти LEGEND фото 8 LNZ Group

ЛНЗ СТЕНД

Середньостиглий сорт озимої пшениці, що характеризується високою продуктивністю. Ідеально адаптований до умов вирощування у зонах степу, лісостепу та полісся.

Середньостиглий
Група стиглості
Інтенсивна
Технологія


Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta