Гібриди та сорти LEGEND

Гібриди та сорти LEGEND фото 1 LNZ Group

Гібриди та сорти LEGEND фото 2 LNZ GroupГібриди та сорти LEGEND фото 3 LNZ Group

LEGEND — це private label (власний бренд) компанії LNZ Group, яка бере на себе розробку та контроль над виробництвом і якістю продукту. Ми пильно контролюємо виробництво всіх гібридів і тестуємо на власних полях. Це є запорукою незмінної якості продукції бренду Legend.

Гібриди соняшнику і кукурудзи та сорти озимої пшениці, які увійшли до каталогу - створені для того, щоб забезпечити Вам високі врожаї. Вони мають відмінні характеристики: стійкість до погодних умов та хвороб, що дозволяє досягати високої якості у вирощуванні цих культур.Сорти озимої пшениці LEGEND

Гібриди та сорти LEGEND фото 4 LNZ Group

ЛНЗ ГОЛДЕН ФІЛД

Середньорінній сорт м’якої озимої пшениці, що підходить для вирощування у степовій і лісостеповій зонах та на Поліссі. Має високу посухостійкість, що дозволяє вирощувати її на півдні України. Сорт має велику перевагу у стійкості до основних хвороб, особливо до фузаріозу.

Cередньоранній
Група стиглості
Пластичний
Технологія

Гібриди та сорти LEGEND фото 5 LNZ Group

ЛНЗ ЛАЙТ

Високоврожайний сорт м’якої озимої пшениці з високою стійкістю до вилягання і осипання зерна, що підходить для вирощування у степовій і лісостеповій зонах та на Поліссі. Цей сорт характеризується добре розвиненою кореневою системою, що добре підходить для посушливих умов вирощування.

Cередньоранній
Група стиглості
Пластичний
Технологія

Гібриди та сорти LEGEND фото 6 LNZ Group

ЛНЗ КВАЛІТІ

Середньоранній, остистий сорт м’якої озимої пшениці, з високою зимостійкістю та посухостійкістю. Має високий потенціал врожайності. Володіє підвищеною стійкістю до ураження фузаріозу колоса, борошнистою росою і бурою іржею.

Середньостиглий
Група стиглості
Інтенсивна
Технологія

Гібриди та сорти LEGEND фото 7 LNZ Group

ЛНЗ ПРОТЕКТ

Середньоранній сорт м’якої озимої пшениці, що демонструє високий потенціал врожайності стресових умовах. Невибагливий до умов вирощування і попередників. Найкраще підходить для зони степу, лісостепу і полісся.

Середньостиглий
Група стиглості
Інтенсивна
Технологія

Гібриди та сорти LEGEND фото 8 LNZ Group

ЛНЗ СТЕНД

Середньостиглий сорт озимої пшениці, що характеризується високою продуктивністю. Ідеально адаптований до умов вирощування у зонах степу, лісостепу та полісся.

Середньостиглий
Група стиглості
Інтенсивна
Технологія

Гібриди LEGEND

Гібриди та сорти LEGEND фото 9 LNZ Group

ДK 315

Середньостиглий гібрид, дуже стійкий у будь-яких умовах. Хороші показники і в посушливих умовах і в умовах достатнього зволоження на всіх типах ґрунту. Дуже швидка вологовіддача.

310
ФАО
Cередньостиглий
Група стиглості
Зубовидний
Тип зерна
Зерно
Використання

Гібриди та сорти LEGEND фото 10 LNZ Group

НК ТЕРМО

Середньостиглий зубовидний гібрид. Має високий і стабільний рівень урожайності, швидку віддачу вологи під час дозрівання. Має еректоїдний тип розміщення листків. За сприятливих умов формує два господарсько-придатні качани.

330
ФАО
Cередньостиглий
Група стиглості
Зубовидний
Тип зерна
Зерно
Використання

Гібриди та сорти LEGEND фото 11 LNZ Group

СИ ЧРОНОС

Середньоранній гібрид соняшнику. Середньорослий, з підвищеною стійкістю до вилягання. Рекомендований для зони степу та лісостепу.

Cередньоранній
Група стиглості
Середньоолійний
Якість
Олійний
Використання

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta