ЛНЗ Енерго

Група компаній LNZ Group розвиває нові напрямки діяльності. У травні місяці ми отримали ліцензію на постачання природного газу і вже закупили близько 50 млн м куб природного газу. На даний момент цей ресурс зберігається у сховищах АТ «Укртрансгаз». Своїм клієнтам ми пропонуємо не лише конкурентні ціни, а також цілодобовий сервіс з балансування природного газу. У подальшому, ми плануємо збільшити обсяги закупівлі втричі, що дозволить нам пропонувати клієнтам привабливу ціну на вигідних умовах співпраці. Вже сьогодні ми маємо можливість запропонувати клієнтам купівлю природного газу на сезон, що дозволить аграріям значно зменшити свої витрати восени.

Крім цього, LNZ Group розпочав новий проект з продажу мінеральних добрив. Ми пропонуємо такі добрива як аміак, селітра, карбамід, КАС, NPK. Найближчим часом планується розширення переліку добрив. Головною мета проекту - стати одним із лідерів ринку завдяки розвитку мережі дистрибуції та збільшенню кількості регіональних складів по всій території України. Зараз ми маємо складську інфраструктуру у Вінницькій, Кіровоградській, Сумській, Черкаській, Харківській та Хмельницькій областях, що дозволяє оптимізувати витрати на доставку та забезпечувати своєчасну доставку продукції споживачам.

У червні наша компанія отримала ліцензію на постачання електроенергії. До кінця року ми плануємо запропонувати нашим партнерам ще один продукт. Розвиток нових напрямків діяльності дозволяє LNZ Group надавати повний спектр послуг, необхідних аграріям: починаючи від продажу насіння, засобів захисту рослин, мінеральних добрив до постачання природного газу та електроенергії.

ЛНЗ Енерго фото 1 LNZ Group

Наші найбільші клієнти

ЛНЗ Енерго фото 2 LNZ Group
ЛНЗ Енерго фото 3 LNZ Group
ЛНЗ Енерго фото 4 LNZ Group
ЛНЗ Енерго фото 5 LNZ Group
ЛНЗ Енерго фото 6 LNZ Group
ЛНЗ Енерго фото 7 LNZ Group
ЛНЗ Енерго фото 8 LNZ Group

Контакти LNZ Energo

Керівник енергетичного напрямку:
+38(067) 442 07 60 - Кравець Роман Володимирович
Начальник комерційного відділу:
+38(097) 082 15 40 - Іванець Олена Вікторівна
Продаж енергоносіїв та мінеральних добрив:
+38(067) 233 15 83 - Ісаченко Ігор Михайлович
Продаж енергоносіїв та мінеральних добрив:
+38(067) 570 88 55 - Каденюк Роман Миколайович
Супровід постачання природного газу:
+38(067) 251 80 60 - Пилипенко Анжела Михайлівна

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta