Відкриття LNZ Hub відбулося в Черкаській області

Другий рік поспіль компанія LNZ Group збирає гостей на LNZ Hub — науково-технологічну платформу, в рамках якої ділиться своїми дослідами і напрацюваннями. Відкриття відбулося 19 серпня в селі Лебедин Черкаської обл. Про це повідомляє Latifundist.com.

Відкриття LNZ Hub відбулося в Черкаській області фото 1 LNZ Group

«Протягом місяця, з 19 серпня по 20 вересня, українські аграрії зможуть ознайомитися з дослідницькими ділянками, подивитися, як вирощуються гібриди кукурудзи та соняшнику, ознайомитися з технологіями захисту рослин. Для цього їм потрібно попередньо зареєструватися. Екскурсії та консультації проводяться незалежно від того, яка кількість людей зареєструвалася», — зазначив директор з аграрного виробництва Роман Франчук.

У вітальному слові директор дистриб'юторської компанії LNZ Group Андрій Полтавець розповів про нові бренди компанії LNZ Energo, LNZ Tech і про роботу інтернет-магазину LNZ Web.

Відкриття LNZ Hub відбулося в Черкаській області фото 2 LNZ Group

«В рамках цього заходу хочемо максимально поділиться своїми знаннями і досвідом. Ми багато чого досягли за ці роки і багато чого хочемо досягти в майбутньому. Скажу відверто, що для нашого розвитку дуже важливий зворотний зв’язок. Ті аграрії і окремі гості, які приїжджали на LNZ Hub в минулому році, і які приїхали в цьому, діляться з нами своїми технологіями і проблемами», — зазначив Андрій Полтавець.

Учасникам заходу розповіли про особливості селекції північноамериканського гібрида кукурудзи UNIVERSEED.

«Це новий бренд насіння кукурудзи, представлений 3 гібридами силосної та 8 гібридами зернової кукурудзи. Зернові гібриди характеризуються хорошою вологовіддачею за рахунок зубовидного типу зерна і тонкого стрижня. Крім цього, вони стійкі до великої кількості хвороб. Силосні гібриди дозволяють отримати високу врожайність за рахунок великого качана і більше десяти листків на них», — розповів к.с-г.н., менеджер з розвитку агротехнологій північного регіону компанії LNZ Group Володимир Ільченко.

Відкриття LNZ Hub відбулося в Черкаській області фото 3 LNZ Group

Також агровиробникам розповіли про генеричні засоби захисту рослин DEFENDA. Вони забезпечують весь технологічний процес захисту зернових та технічних культур і відрізняються однокомпонентністю. Залежно від потреб аграрій сам може комбінувати діючі речовини, підкреслили фахівці компанії.

Джерело: Kurkul.com

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta