В Україні виростили рекордний тризуб

В Україні виростили рекордний тризуб фото 1 LNZ GroupДо 30-річного ювілею незалежності України на полігоні аграрних інновацій кукурудзою висіяли малий державний герб, який офіційно став найбільшим тризубом зі всіх коли-небудь створених у такий спосіб. 8 липня на Digital Field зареєстрували рекорд.

В Україні виростили рекордний тризуб фото 2 LNZ Group«Понад 400 тис. рослин кукурудзи утворили цей тризуб. Можливо, це найбільша державна символіка з будь-коли створених. У цьому тризубі поєднано багато важливого для нас: любов до України, синергію людей — об’єднавшись, ми завжди здатні на більше, інноваційні рішення, бо ж саме сучасні підходи роблять бізнес ефективним, і, звісно, нашу філософію. Для нас агробізнес — це мистецтво. І як немає двох абсолютно однакових витворів, так не може бути й двох однакових полів — кожне потребує індивідуальних рішень», — наголосив СЕО AgriLab Ярослав Бойко.

В Україні виростили рекордний тризуб фото 3 LNZ GroupМалий Державний герб України було висіяно на полігоні площею близько 6 га. Розмір безпосередньо герба становить 245,3*138 м — на сьогодні це офіційно найбільша державна символіка, створена посівом сільгоспкультури.

«Попередній рекорд у цій категорії зафіксовано в Скадовську 2017 року — герб, утворений із рису з чорним листям у посіві рису з зеленим, розміром 24,7*16,4 м. Тризуб на полігоні Digital Field суттєво його перевершив — довжина 245,3, ширина — 138 м. Це вражаючі параметри. Компанія AgriLab представила сьогодні досягнення всієї України — найбільший герб, висіяний посівом кукурудзи. Вітаю з рекордом!» — відзначила очільниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Загальні габарити композиції (герб з написом) становлять: довжина 275, ширина 195 м.

В Україні виростили рекордний тризуб фото 4 LNZ GroupЗа систему захисту цього масштабного проєкту відповідала компанія LNZ Group. Відповідно до їхніх рекомендацій було реалізовано систему захисту бренду DEFENDA.

«Мені дуже приємно бути поряд із передовими представниками аграрного ринку України. Компанія LNZ і торгова марка DEFENDA™ додали свою часточку науки і знань для того, щоб ця картина, цей рекорд, були дійсно повними. Захист DEFENDA™ добре впорався з поставленою задачею. Тож націлюємось на активну участь у подальших рекордах», — наголосив менеджер із розвитку агротехнологій Північно-Східного бізнес-регіону LNZ Group Віталій Брашован.

Джерело: Аgroportal.ua

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta