UNIVERSEED презентує нові гібриди кукурудзи

Маємо для вас чудові новини!

Портфоліо зернових і силосних гібридів UNIVERSEED поповнилося чотирма новими продуктами, перевіреними на власних полях LNZ Group.

Хочемо виокремити основні характеристики нових зернових гібридів.

UNIVERSEED презентує нові гібриди кукурудзи фото 1 LNZ Group
UNIVERSEED презентує нові гібриди кукурудзи фото 2 LNZ Group

EXPM032 з ФАО 220 поповнив ранньостиглу групу гібридів портфелю UNIVERSEED. Має високу початкову енергію росту та високу посухостійкість. Характеризується хорошою стійкістю до фузаріозу та сажкових хвороб, стабільністю, пластичністю та доброю вологовіддачею. Рекомендований як для посушливих кліматичних зон, так і для умов достатнього зволоження.

EXPI143 ФАО 320 — це середньостиглий зерновий гібрид кукурудзи із зубоподібним типом зерна. Він має високу початкову енергію росту та є дуже стійким до фузаріозу й до стеблового вилягання. У цього гібрида швидка вологовіддача. Температура ґрунту для сівби EXPI143 має бути +8°С. Він може вирощуватися як у посушливих умовах, так і в умовах достатнього зволоження.

Також продовжуємо оновлювати унікальну в Україні силосну лінійку бренду UNIVERSEED.

UNIVERSEED презентує нові гібриди кукурудзи фото 3 LNZ Group
UNIVERSEED презентує нові гібриди кукурудзи фото 4 LNZ Group

Середньоранній EXPG600 ФАО 260 має зубоподібний тип зерна. Досить стійкий до посухи, холоду, кореневого та стеблового вилягання. Його можна сіяти при температурі ґрунту +8°C. EXPG600 має високу стійкість до фузаріозу. Цей гібрид характеризується раннім строком збирання та рекомендований для зони достатнього зволоження.

І насамкінець ще один силосний гібрид кукурудзи UNIVERSEED — EXPG607 ФАО 420. Він є середньопізнім, високорослим і має до 14 листків над качаном! У рослини добра посухостійкість, висока зернова продуктивність та широке вікно збирання. Має зубоподібний тип зерна. Для сівби цього гібриду температура ґрунту має становити +8°С. У нього хороша вологовіддача і його можна сіяти в посушливих регіонах.

Усі запропоновані гібриди кукурудзи якнайкраще адаптовані до українського клімату. Детальнішу інформацію про них можна знайти у новому каталозі UNIVERSEED за 2020 рік.

UNIVERSEED презентує нові гібриди кукурудзи фото 5 LNZ GroupUNIVERSEED презентує нові гібриди кукурудзи фото 6 LNZ Group

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta