Сьогодні бути кращим, ніж учора. Кар’єрний шлях від продавця до керівника представництва

Прагнення до самовдосконалення, відповідальність і старанна праця сприяли швидкому кар’єрному зростанню Олександра Келипи від продавця насіння на овочевому ринку до керівника Вінницького представництва LNZ Group у 25 років. 

«Сьогодні бути кращим, ніж учора» — саме цей вислів є життєвим гаслом Олександра. Він зазначає, що прагнення до самовдосконалення — провідний чинник успішного працівника. 

Сьогодні бути кращим, ніж учора. Кар’єрний шлях від продавця до керівника представництва фото 1 LNZ GroupУсе почалося на овочевому ринку, а продаж насіння став поштовхом для подальшої реалізації в цьому напрямі. Роздрібна торгівля принесла Олександру перші гроші та безцінний багаж знань завдяки спілкуванню з досвідченими людьми. Згодом вдалося відкрити невелике підприємство, де основним товаром стали овочі та фрукти. Цим напрямом Олександр Келипа займався чотири роки, розвиваючи мистецтво комунікації, яке відкривало перед ним безліч можливостей. Ринок став першою сходинкою його кар’єри, потім працював у субдистрибуції, а далі шлях привів у компанію LNZ Group.

«Я працював у невеликій компанії, котра займалася оптовою торгівлею засобами захисту рослин. Мені був потрібен препарат із діючою речовиною нікосульфурон у короткі терміни, тож я почав зв’язуватися з усіма можливими дистриб’юторами, щоб знайти потрібний продукт. Вже й не пам’ятаю, як знайшов номер Дмитра Сергійовича (директор з управління та розвитку регіональної мережі LNZ Group), з яким і домовився про співпрацю», — розповідає Олександр Келип. 

Впродовж першого року він успішно працював у компанії на посаді менеджера з продажу. Згодом його зусилля були гідно оцінені, й уже цьогоріч Олександр відзначає три роки на посаді директора. За цей час йому вдалося створити потужну команду на Вінниччині. Такий професійний розвиток став прикладом ефективного лідерства і кар’єрного зростання в компанії.

Вислів про те, що «менеджер — це обов’язково агроном», Олександр Келип не вважає доречним, адже власним прикладом доводить протилежне. Він не має відповідної аграрної освіти, натомість здобув її як менеджер з організації виробництва, але це не заважає успішно розвиватися в обраній сфері. 

Олександр зарекомендував себе як справжній фахівець, знавець своєї справи, тож його клієнти завжди позитивно відгукуються про співпрацю.

«З Олександром ми працюємо вже 4 роки, здебільшого беремо насіння та засоби захисту рослин, котрі приємно вражають якістю. Найбільше мені імпонує те, що на LNZ Group завжди можна покластися. Товар постачається вчасно, колектив привітний, працівники завжди допоможуть та підуть назустріч», — поділився відгуком клієнт Вінницького представництва LNZ Group.

Джерело: agroportal.ua

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta