Бізнес компаній-постачальників товарів для АПК складно назвати ефективним, якщо немає правильного зберігання ЗЗР, насіння та добрив. Безумовно, сегмент дистриб’юції в українському агросекторі останніми роками активно трансформується, і з логістикою в країні не все ідеально.
Тим не менш потужні учасники ринку активно розвивають свої мережі представництв і складів (як власних, так і орендованих), прагнучи бути присутніми у всіх областях України та стати максимально близькими і доступними для своїх клієнтів.
Провідні постачальники автоматизують свої склади, впроваджують цифрові технології, які знижують до мінімуму ймовірність помилок і збільшують швидкість виконання робіт.
Зокрема, у компанії LNZ Group на сьогодні є 20 регіональних представництв, 3 тис. клієнтів по всій Україні та 5 логістичних центрів.
Також LNZ Group володіє 3 центральними розподільними і 7 регіональними складами в Дніпрі, Полтаві, Тернополі, Первомайському (Миколаївська обл.), новій Каховці (Херсонська обл.), м. Ромни та смт. Миколаївка (Сумська обл.).
Наразі наша компанія входить до п’ятірки найбільших дистриб’юторів України.
Джерело: latifundist.com