В LNZ Group на понад 4 тис. га вирощують насіннєві соняшник та кукурудзу на поливі. Це одні з найбільших поливних площ в Україні.

Усі ділянки гібридизації, на яких у компанії LNZ Group вирощують насіння для відомих брендів, оснащені поливними системами. Така вимога селекційних компаній, з якими співпрацює LNZ Group. Про це розповів Анатолій Ткаченко, директор Лебединського насіннєвого заводу, в інтерв’ю на Latifundist.com.

«Такі вимоги світових компаній, щоб ділянки гібридизації обов’язково були під поливом. Ми приділяємо цьому напряму дуже велику увагу. І є, напевно, однією з найбільших компаній, яка має такі поливні площі в Україні. Відповідно, і якість вирощеного насіння — найкраща», — зазначив Анатолій Ткаченко.

За його словами, в LNZ Group вирощують, зокрема, соняшник для компанії Syngenta, а кукурудзу для Monsanto і Pioneer (Corteva Agriscience). Доробку насіння і виробництво посівного матеріалу для Syngenta і Monsanto компанія здійснює на власних потужностях Лебединського насіннєвого заводу.


Посилання