LNZ Group розширила лінійку брендів ЗЗР DEFENDA новими препаратами

LNZ Group розширила лінійку брендів ЗЗР DEFENDA новими препаратами фото 1 LNZ GroupУ 2020 році компанія LNZ Group розширює портфоліо засобів захист рослин бренду DEFENDA 12 новими продуктами. Розроблені компанією препарати пройшли ретельну перевірку і дослідження на власних полях LNZ.

До числа цьогорічних новинок бренду DEFENDA увійшли: інсектициди Атік для захисту пшениці, ріпаку та сої (ацетаміприд, 200 г/кг) та Синерид (тіаклоприд, 240 г/л) — проти цілого комплексу шкідників на посівах ріпаку та соняшнику. За словами виробника, інсектициди безпечні для бджіл та джмелів, ефективні навіть при високих температурах і стійкий до змивання дощем.

Для захисту сої, гороху та соняшнику від комплексу однорічних злакових і дводольних бур'янів LNZ Group зареєструвала селективний контактно-системний гербіцид Брокс (імазамокс, 40 г/л). Також для захисту посівів сої аграріям пропонують високоселективний контактний акарицид Миральд (фенпіроксимат, 50 г/л), який повністю знищує кліща на всіх «рухомих» стадіях розвитку (личинки, німфи, імаго) і має високу овіцидну дію.

«Ми бачимо, що у виробників є проблема з цукровим буряком, і пропонуємо два препарати для цієї культури — селективний гербіцид Кушон (метамітрон, 700 г/л), який забезпечує тривалу дію, надійно контролюючи однорічні та злакові бур'яни, і гербіцид Панголін (трифлусульфурон-метил, 500 г/кг), має широке вікно внесення і надійно захищає посіви при посушливій погоді. Це означає, що у нас є повний комплекс ЗЗР із вирощування цукрових буряків», — відзначили фахівці LNZ Group.

Ще одна з представлених новинок — системний інсектицид Октант (тіаметоксам, 250 г/кг), який має контактно-кишкову дію і захищає зернові та колосові культури від багатьох шкідників. Як зазначає виробник, препарат є безпечним для навколишнього середовища і людини, стійкий до впливу сонячного світла та високих температур і при поверхневій обробці захищає посіви до 20 днів.

Для озимої пшениці та ярого ячменю було розроблено новий препарат Пегас, який слугує для додання жорсткості стеблам пшениці та ячменю, для стримування росту рослин аграріям пропонують регулятор росту Тава (етефон, 480 г/л).

«Серед фунгіцидів є системний фунгіцид з високим ступенем біологічної активності, лікувальної дії, для захисту пшениці, ріпаку та сої від комплексу збудників хвороб рослин — Талер (тебуконазол, 250 г/л). А також контактно-системний фунгіцид Хлорис (тебуконазол, 15 г/л + прохлораз, 60 г/л), який захищає насіння озимої пшениці від кореневих гнилей, сажкових хвороб і снігової плісняви, а також дезінфікує ґрунт. Препарат захищає первинну кореневу систему рослини і сприяє збільшенню кількості продуктивних стебел», — повідомили в LNZ Group.

Серед представлених продуктів компанії слід також відзначити контактно-системний фунгіцид Сальто (тіофанат-метил, 500 г/л), який має профілактичну і лікувальну дію, захищає від комплексу збудників хвороб такі сільськогосподарські культури як пшениця, соняшник, цукрові буряки, соя, капуста, а також яблуні та виноградники. Має швидку і тривалу дію — більше двох тижнів.

«У 2020 році LNZ Group планує розширити співпрацю з клієнтами, з якими вже працюємо, і, звичайно, розширити клієнтську базу. Для цього протягом двох років підбирали і навчали кадри, продовжуємо набір людей в аграрний департамент для агросупроводу і підвищуємо рівень свого менеджменту. Компанія LNZ Group зробила правильний вибір: ми зайнялися генеричними ЗЗР, створили власну селекцію і паралельно займаємося мультинаціональними продуктами в дистрибуції, закриваючи повний цикл — від вирощування до продажу. Такої компанії в Україні більше немає», — поділився планами на поточний сезон Сергій Борисов, керівник хімічного напрямку компанії та бренду DEFENDA.

Детальніше ознайомитись з новими продуктами лінійки DEFENDA від LNZ Group можна у каталозі компанії за посиланням.

Джерело: SuperAgronom

LNZ Group розширила лінійку брендів ЗЗР DEFENDA новими препаратами фото 2 LNZ GroupLNZ Group розширила лінійку брендів ЗЗР DEFENDA новими препаратами фото 3 LNZ Group

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta