Екскурсія на завод ЛНЗ Груп

Екскурсія на Лебединський насіннєвий завод. Реєструйтеся!

Відвідайте Лебединський насіннєвий завод разом із командою LNZ Group! Відтепер ви можете побачити роботу серця нашої компанії — Лебединського насіннєвого заводу — зсередини! Адже насіннєвий завод LNZ Group — це багаторічна історія поєднана з високою продуктивністю (330 тонн зерна на добу), сучасним обладнанням та сумлінною працею кваліфікованих робітників.

Ми впевнені в якості продукції, яку виготовляємо. Переконайтеся в цьому і ви!


Відвідавши Лебединський насіннєвий завод, можна на власні очі побачити всі технологічні етапи виробництва насіння від LNZ Group! Загалом є на нашому заводі насіння проходить 9 основних етапів виробництва.

Нещодавно зібрані качани кукурудзи зважують і вивантажують у завальну яму. Згодом за допомогою віброживильника вони подаються на розподільний транспортер, а потім — до очисних машин.

Сировина проходить очистку на 12-рядних очисних машинах «Power Husker», де з качанів знімається обгортка. Вони подаються на очисні столи, де їх вручну ретельно перевіряють. Після цього сировина зважується і відправляється на сушіння.

За температури 36-38 градусів качани сушаться протягом 72-120 годин (залежно від структури гібриду). Протягом цього етапу здійснюється постійний контроль вологості. Сушіння завершується, коли вологість зерна сягає 13%.

Висушені качани потрапляють до молотильної установки, продуктивність якої сягає 30-ти тонн на годину. На цьому етапі відділяється стержень та усуваються аспіраційні залишки або дрібне зерно. Потім насіння пересипається у біг-беги і його відвозять на тимчасове зберігання. У такому вигляді насіння знаходиться на сертифікованих складах від 15 діб і довше.

На етапі калібрування видаляються залишки аспіраційних відходів і занадто дрібне насіння. Якісне насіння сортується на 4 види: велике кругле, велике пласке, середнє кругле та середнє пласке. Далі його очищають на сортувальних пневмостолах, видаляючи зерно, яке не має фізичних властивостей схожості.

Ретельно відібране насіння покривається протруйником (MaxiPro або Brilliant), який буде надалі захищати насіння від хвороб і шкідників та забезпечувати максимальну енергію на початкових етапах росту.

Пакування насіння здійснюється на автоматичному укладальнику ARODO (GRS), потужністю 4 тис. мішків/добу. З кожного п’ятого мішка беруться проби, завдяки яким контролюється якість обробки та пакування.

Далі готова продукція відвантажується на склад, звідки, за допомогою відділу логістики, потрапляє до кінцевого споживача.

Окрім огляду технологічних етапів виробництва протягом екскурсії ви маєте змогу відвідати сучасну лабораторію LNZ Group, яка здійснює весь спектр аналізів насіння. Вона складається з трьох підрозділів: виробничо-технологічна лабораторія, лабораторія по кукурудзі та лабораторія по інших культурах.

Екскурсія на Лебединський насіннєвий завод буде проводитися кожні два місяці. Точну дати заходу ми повідомимо згодом.

Важливо! Кожен охочий відвідати безкоштовну екскурсію на Лебединський насіннєвий завод, має дістатися до нього самостійно.

Встигніть зареєструватися, адже кількість місць обмежена!


Реєструйтеся на екскурсію на завод LNZ Group!

Важливо! Кожен охочий відвідати безкоштовну екскурсію на Лебединський насіннєвий завод має дістатися до нього самостійно.

Будь ласка пройдіть перевірку
Надаю згоду на збір та обробку персональних даних згідно з законом України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 №2297-VI

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta