Сегмент дистрибуції насіння та ЗЗР в українському агросекторі в останні роки активно трансформується. Провідні дистриб’ютори та компанії-виробники, які вийшли на прямі продажі, активно розвивають свої мережі представництв та складів.

Зазначається, що наразі провідні постачальники прагнуть охопити всі області України, бути максимально близькими і доступними для своїх клієнтів. Окрім цього, компанії автоматизують свої склади, впроваджують цифрові технології, які знижують до мінімуму ймовірність помилок і збільшують швидкість виконання робіт.

Latifundist.com опитав як мінімум 10 провідних гравців ринку дистрибуції, а також компанії, які вийшли на прямі продажі, та дізнався про складські потужності кожної з них.

Визначено логістичні потужності найбільших постачальників насіння та ЗЗР в Україні фото 1 LNZ Group

За результати опитування до числа найбільших компаній-постачальників за площами складських потужностей увійшли:

  • «Ерідон»85,2 тис.м²

Група компаній співпрацює з 50 постачальниками і реалізує продукцію на 11 тис. клієнтів. Тісний взаємозв'язок з клієнтами забезпечує розгалужена мережа з 30 регіональних підрозділів.

  • «Бізон-Тех»41,4 тис.м²

Надає послуги для 5 тис. клієнтів. У компанії налічується 27 регіональних складів практично у всіх областях України, а також 5 центральних розподільчих складів.

  • LNZ Group31.1 тис.м²

Надає послуги для 3 тис. клієнтів. У компанії налічується 20 регіональних представництв та 5 логістичних центрів по всій Україні. Окрім цього, LNZ Group володіє 3 центральними розподільними і 7 регіональними складами.

  • Agrii («Агроскоп Інтернешнл») 20,0 тис.м²

В Україні компанія співпрацює з 2,5 тис. клієнтами, які обробляють 4,1 млн га землі. Потужності Agrii представлені 2 дослідними агрономічними центами, 13 регіональними представництва і 7 паспортизованими складами.

  • UKRAVIT 15,0 тис.м²

До числа компанії входить 4 центральних та 15 регіональних розподільчих складів у 17 областях України.

Джерело: Superagronom.com