LNZ Group презентував бренд насіння UNIVERSEED

Партнером по запуску нового продукту українського агрохолдингу стала канадська компанія NAPG

Вже понад п’ять років LNZ Group, що входить до топ-25 найбільших агрокомпаній України, співпрацює з канадськими партнерами — компанією NAPG (North American Plant Genetic). В основу співпраці лягло створення нових брендів насіння.

LNZ Group презентував бренд насіння UNIVERSEED фото 1 LNZ Group

У нинішньому році в партнерстві на ринок було виведено бренд UNIVERSEED, про запуск якого, власне, LNZ Group розповіла Investory News.

Це один із небагатьох прикладів, коли закордонні колеги віддали в ексклюзивне використання генетичний матеріал у вигляді батьківських ліній. Детальним маркетинговим планом запуску бренду займається українська команда, яка максимально сфокусована на виборі найкращих переваг продукту під потреби українського фермера.

“Український ринок має прекрасний потенціал. Локальні фермери прагнуть розвивати свої методи ведення сільського господарства та жадають кращих технологій. В українського насіннєвого ринку є великі можливості підтримати глобально орієнтовану агрономічну компанію з виробництва насіння. LNZ Group є партнером UNIVERSEED. Вони розуміють ринок і розуміють потреби фермерів. Я вірю в їх досвід і ціную глибину їхніх знань”, — прокоментувала CEO NAPG Клер Кован.

У портфоліо UNIVERSEED увійшли два типи кукурудзи: високопродуктивні зернові гібриди кукурудзи та унікальні в Україні силосні гібриди Leafy та Floury Leafy типу.

Останні вирощуються вже понад 25 років, але на територію України потрапили лише декілька років тому. Випробування та реєстрація найкращих гібридів проводиться останні п’ять років. За цей час на полях LNZ Group було випробувано понад 1,5 тис. гібридів, найкращі з який ввійшли в портфоліо UNIVERSEED. Саму концепцію бренду, беручи до уваги сезонність в агробізнесі, розробляли останній рік.

Посівний матеріал вирощується на ділянках гібридизації LNZ Group та дороблюється на власному насіннєвому заводі.

Серед переваг нових продуктів — баланс між ефективною клітковиною та засвоюваною масою, якісний крохмаль, що краще розщеплюється в рубці, і унікальні агрономічні властивості, що високо цінуються в молочній промисловості, як-от висока загальна врожайність і тривалі періоди жнив. Силосування для виготовлення кормів із таких гібридів відбувається швидше, що дає змогу отримувати якісне молоко без зайвих витрат.

“Знаходячись у постійному пошуку найкращого та випробувавши насіння кукурудзи на власних полях ми вирішили поділитися своїм досвідом та знаннями з іншими. Так виникла ідея запуску бренду UNIVERSEED, посівний матеріал деяких гібридів якого є унікальним на українському ринку. Досвід північно-американських фермерів та дослідних інститутів, репутація, власна дистрибуція та насіннєвий завод LNZ Group, синергія бізнесів двох країн для досягнення більшого — основні фактори, які надихнули нас на запуск бренду в широкий загал. В найближчому майбутньому ми плануємо розширити портфоліо і кількість новий кукурудзяних гібридів і новими культурами”, — зазначив керівник напрямку UNIVERSEED в Україні Віктор Кравченко.

Як повідомили в LNZ Group, на сьогодні тестові продажі нового насіння вже склали 20 тис. посівних одиниць. У майбутньому планується розширити портфоліо гібридів і збільшити об’єм продажів у декілька разів.

Довідково: Компанія LNZ Group почала своє існування з насіннєвого заводу і з року у рік розвивала інші напрямки свого бізнесу. Є найбільшим дистриб’ютором в Україні в кукурудзяному бізнесі та займає друге місце за дистрибуцією посівного матеріалу в цілому. Нині в портфелі компанії 11 гібридів, з них — 8 силосних і 3 зернових. Земельний банк LNZ Group налічує понад 80 тис. га оброблюваної землі, що розподілені на 3 виробничо-територіальні кластери. LNZ Group входить до топ-25 агрохолдингів Україні.

Як раніше писали Investory News, у першому кварталі 2019 року експорт аграрної продукції досяг майже $5,4 млрд, при цьому третина експорту – кукурудза.

Джерело: https://investory.news/

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta