29-го серпня у Києві відбулася конференція Digital Farming, організатором якої був журнал Farmer. Захід був присвячений особливостям застосування діджитал-технологій в агросфері.

У Digital Farming узяв участь Василь Кифорук, керівник відділу Агротехнологій LNZ Group. Він представляв напрям дистриб'юторський напрям компанії.

У своєму виступі В. Кифорук розповів, що зараз LNZ Group почала активно працювати з клієнтами через діджитал-програми, окреслив основні задачі цих програм та вимоги до них, визначив, чого наразі їм бракує. Також В. Кифорук розповів про досвід роботи компанії в точному землеробстві.

Варто зазначити, що на конференції були присутні виробники різних систем точного землеробства. Вони пропонували техніку, системи обліку і діджитал-програми, які полегшать роботу бухгалтерської та агрономічної служб. Такі програми призначені для підрахунку інформації по полях, витратах і т.д.

Конференцію відвідали представники компаній-виробників техніки для точного обробітку ґрунту: Kung, Trimble. А також Topcon, яка займається виробництвом оптичного устаткування, і Agrilab — агроконсалтингова компанія.