​Компанія LNZ запрошує аграріїв відвідати Технологічну платформу LNZ hub

Компанія LNZ запрошує аграріїв відвідати власну Технологічну платформу LNZ hub з 15 серпня по 14 вересня включно, крім вихідних та святкових днів.

​Компанія LNZ запрошує аграріїв відвідати Технологічну платформу LNZ hub фото 1 LNZ Group

Уже третій рік поспіль LNZ Group запрошує до себе в гості аграріїв з усієї України аби поділитись досвідом використання різних технологій аграрного виробництва. Цього року компанія робить акцент на індивідуальні технологічні екскурсії.

На думку керівництва LNZ Group, такі персональні зустрічі дають можливість приділити увагу кожному гостю, відповісти на всі запитання партнерів та розповісти про суть діяльності компанії, про її переваги та послуги, що надаються товаровиробнику.

«Ми вирішили відмовитися від традиційного «Дня поля», коли до нас в один день приїздила велика кількість людей, адже тоді ми не мали змоги приділити достатньо увагикожномупартнеру, відповісти на всі запитання клієнтів», — розповів заступник директора з управління та розвитку представництв LNZ Group Дмитро Соломонюк.

Спеціалісти компанії представлять гостям власні напрацювання та новинки, які вони використовують для рослинництва та виробництва.

«Такі заходи зближують нас з клієнтами. Ми хочемо, щоб вони бачили нас не як продавців, а як, перш за все, партнерів. 90% тих, хто приїжджає до нас на зустріч, стають нашими клієнтами. Все тому, що наші гості елементарно переконуються у серйозності всієї структури LNZ, оскільки наживо бачать наші виробничі потужності, доглянуті поля, команду професіоналів та якісний товар», — повідомив Юрій Задорожній, директор Харківського представництва компанії LNZ Group.

​Компанія LNZ запрошує аграріїв відвідати Технологічну платформу LNZ hub фото 2 LNZ Group

У рамках Технологічної платформи будуть демонструватися кукурудза та соняшник: демо-посіви гібридів від різних виробників та системи захисту культур.

Також можна буде побачити «в дії» насіння компаній Monsanto, Syngenta, Pioneer, Dow Seeds, ексклюзивну генетику LNZ від North American Plant Genetics: як силосні, так і зернові гібриди; пестициди компаній: Bayer, Syngenta, BASF та власні УкрАгроПротект.

Зареєструватися для участі у Технологічній платформі та вказати зручний для себе час візиту можна за допомогою короткої АНКЕТИ.

Джерело: https://superagronom.com/news/4889-kompaniya-lnz-z...

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta