Канадський вчений розповів про переваги силосних гібридів UNIVERSEED

На підприємстві «Перемога АВК», що на Дніпропетровщині, 20 серпня пройшов перший етап Silage Workshops, організатором яких стала компанія LNZ Group. Спеціальним гостем заходу став канадський експерт, доктор Френсіс Глен, який розповів учасникам силосного воркшопу про переваги та особливості силосних гібридів UNIVERSEED, повідомляє Kurkul.com.

Канадський вчений розповів про переваги силосних гібридів UNIVERSEED фото 1 LNZ Group

«Багаторічні дослідження підтверджують, що наші гібриди мають удвічі більше «вікно» для збору силосної маси з оптимальною вологістю. Саме цей показник прямо впливає на рівень ферментації і, відповідно, на якість та кількість молока, яке ви можете отримати», — зазначив Френсіс Глен у ході своєї доповіді.

На заході були присутні сільгоспвиробники з різних регіонів: як і ті, що вже встигли випробувати гібриди UNIVERSEED на своїх полях, так і господарства, що зацікавилися новим брендом та вирішили дізнатися про нього більше. Тож вони мали нагоду обмінятися досвідом та отримати відповіді на свої запитання від канадського експерта.

Канадський вчений розповів про переваги силосних гібридів UNIVERSEED фото 2 LNZ Group

«Бренд UNIVERSEED з’явився цього року як результат досліджень, що тривали протягом п’яти років. Аналізи експертів та результати тестів дозволяють нам з впевненістю сказати, що силосні гібриди кукурудзи, представлені нашим брендом — найкращі в Україні. Усі сільгоспвиробники, що вже встигли випробувати дані гібриди дають однозначну, відмінну оцінку», — заявив заступник директора з розвитку регіональної мережі LNZ Group Дмитро Соломонюк.

Аграрії також наочно оцінили переваги гібридів кукурудзи бренду UNIVERSEED прямо на полі, та відвідали молочну ферму господарства «Перемога АВК».

Канадський вчений розповів про переваги силосних гібридів UNIVERSEED фото 3 LNZ Group

«Компанія LNZ Group запросила аграріїв з 12 областей України, щоб вони могли особисто оцінити якість гібридів UNIVERSEED. Для цього ми покажемо два гібриди з цієї лінійки, що ми висіяли на нашому полі, а також контрольну ділянку для порівняння. Впевнений, що на всі запитання, які можуть виникнути у наших спеціалістів та агрономів, будуть вичерпні відповіді від канадського експерта. Приємно бачити, що сьогоднішній захід має такий потужний науковий супровід», — повідомив власник господарства «Перемога АВК» Анатолій Клименко.

Нагадаємо, другий етап Silage Workshops від LNZ Group відбудеться 22 серпня на базі господарства «Деренківецьке», с. Циблі, Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Джерело: Kurkul.com

Партнери LNZ Group

  • LNZ Web
  • Tevitta
  • DEFENDA
  • UNIVERSEED
  • BASF
  • Limagrain
  • SesVanderhave
  • Syngenta