< Повернутися до новин

Золотому чемпіону – особливі подарунки: LNZ Group привітала зірковий ансамбль з Днем Святого Миколая

24.12.2017 Group
Золотому чемпіону – особливі подарунки: LNZ Group привітала зірковий ансамбль з Днем Святого Миколая

Справжнісіньким Святим Миколаєм виступила компанія LNZ Group для Шполянського танцювального колективу «Еліт». Під новорічну ялинку учасники цього, без перебільшення, зіркового ансамблю отримали подарунки у вигляді фірмового одягу з власним логотипом.

У День Святого Миколая завжди трапляються дива. Тому у це свято ми вирішили зробити такий приємний сюрприз для дітей, які прославляють не лише нашу рідну Шполянщину, а й всю Україну, і нещодавно привезли з відбіркового туру Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2018» звання «золотого» чемпіона. Ці діти – учасники зіркового танцювального колективу «Еліт». І вони по праву заслуговують на особливий подарунок від Святого Миколая, тому від імені LNZ Group ми вручили для усіх дітлахів, які займаються в колективі, фірмовий одяг з власним логотипом, - розповів представник Групи компаній «ЛНЗ» Михайло Богач.

За словами директора міського Будинку культури, керівника ансамблю сучасного танцю «Еліт» Лесі Осадчук, такий подарунок став для колективу справжньою несподіванкою, великим сюрпризом.

— Ми дуже вдячні Групі компаній «ЛНЗ» за такий подарунок, адже давно мріяли про професійний одяг та взуття, в якому дітки матимуть змогу відвідувати заняття. У колективі сьогодні займається 160 дітей і кожен має тепер свій одяг з логотипом, — зазначила вона.

Також напередодні різдвяних свят LNZ Group постійно вітає зі святами усіх вихованців шкіл і дитсадків тих районів, де працює. Традиційно і цього року компанія підготувала 1500 солодких новорічних подарунків для дітлахів Шполянщини.

– Ця приємна традиція існує в групі компаній вже давно, - розповів директор Лебединського насіннєвого заводу Анатолій Ткаченко. - І ще не відомо, хто більше отримує від неї задоволення: діти – від солодких подарунків, чи ми, коли бачимо щасливі оченята малюків, які чекають нашого візиту, – зазначає Анатолій Ткаченко.

Вдячний за таку увагу до навчального закладу і директор Матусівського НВК № 2 Юрій П’яних.

– Кожного року, напередодні новорічних свят, усі без виключення діти нашого навчального закладу отримують подарункові набори. Цього року нам привезли їх близько 200, – розповідає Юрій П’яних. – Я працюю директором НВК вже близько 7 років і не було ще жодного разу, щоб ЛНЗ оминуло нас увагою. Завжди, з яким би питанням не звернулись, знаємо, що нас почують та допоможуть.